Урологія

Малорухливий спосіб життя, вплив стресів і поганої екології сприяють все більш широкому поширенню урологічних хвороб. Уберегтися від них можна тільки регулярно відвідуючи фахівця-уролога для проходження профілактичних оглядів та своєчасного лікування.

Послуги відділення урології

Більшість урологічних хвороб практично непомітні для пацієнта на ранніх етапах захворювання, коли їх найпростіше вилікувати, тому пацієнти потрапляють до лікаря тільки тоді, коли хвороба запущена, а симптоми просто «не дають життя».

Лікарі урологи медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» успішно лікують:

  • простатит (хронічний і бактеріальний)

  • аденому простати

  • передчасне сім'явиверження

  • проблеми з ерекцією

  • захворювання, що передаються статевим шляхом

Найуспішніше всі вищеперелічені захворювання усуваються на ранніх етапах, тому важливо двічі на рік проходити огляд у уролога. Крім того, консультація лікаря потрібна при наявності тривожних симптомів (свербіж або печіння в області статевих органів, часті позиви до сечовипускання та ін.) або після незахищеного сексу.

Консультація та первинний огляд уролога

Перший візит до лікаря складається з делікатної бесіди (щоб визначити скарги пацієнта), огляду, пальцевого обстеження передміхурової залози і постановки попереднього діагнозу. При необхідності, лікарем призначаються додаткові обстеження (УЗД і аналізи), які можна здати, не покидаючи стін клініки.

Після постановки точного діагнозу лікарем призначається лікування, яке буде не тільки ефективним, але й безпечним для пацієнта.

Хочете бути впевненим у своєму чоловічому здоров'ї? Записуйтеся на прийом до уролога за телефоном (0362) 40 40 50, 067) 840 40 50