Проктологія

Проктологія займається лікуванням, профілактикою та діагностикою різних порушень функцій прямої кишки і параректальної області (задній прохід).

До групи ризику потрапляють люди, які ведуть сидячий спосіб життя, а також ті, чия робота пов'язана з надмірними фізичними навантаженнями. Спровокувати геморой можуть неправильне харчування, недотримання особистої гігієни, алкоголь і куріння.

Послуги МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» пропонує повний спектр послуг з виявлення та лікування проктологічних захворювань. Ми пропонуємо:

  • Лікування геморою різного ступеня;

  • Лікування анальних тріщин;

  • Витяг чужорідних тіл і лікування травм;

  • Виявлення та видалення новоутворень, пухлин, поліпів;

  • Усунення випадання кишки.

Консультація проктолога в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» включає в себе огляд і схему лікування. Лікар спостерігає пацієнта протягом усього циклу лікування аж до його повного одужання.

Хірургія

На базі МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» обладнана операційна і палата реабілітації в післяопераційний період.

У клініці застосовується повністю безболісний метод інвазивного втручання, що дає можливість зберегти психологічний стан хворого протягом всієї процедури лікування, а також скоротити відновний період після операції.

Можливий запис по телефону на зручний для пацієнта день.

Ми працюємо у вихідні і святкові дні.

Не залишайте без уваги своє здоров'я - запишіться на прийом до лікаря проктолога по телефону: (0362) 40 40 50,  (067) 840 40 50