Якщо ви бажаєте позбавитись небажаного волосся,обравши епіляцію, то осінньо-зимовий період — ідеальна пора для таких процедур. Але чому саме в цю пору? Тому що для повного видалення волосся, курс сеансів потрібно починати мінімум за півроку до літнього сезону. Під час епіляції потрібно уникати прямих променів сонця, а зробити це влітку досить важко. Отже, осінь-зима – оптимальний час розпрощатися з волосинками назавжди. Що потрібно знати про такі процедури? І де їх можна зробити в нашому місті?

Давайте розглянемо спочатку види епіляції:

Електроепіляція
Електроепіляція – золотий стандарт класичної епіляції. Суть методики: в фолікул волосся надходить електрод, який руйнує його. Але до цього виду епіляції вдаються, як правило, в тому випадку, якщо не допомагають інші методики.

Чому:
1. Повільний і болючий процес.
2. Потрібна висока кваліфікація майстра, тому що робота, по істині, ювелірна.
3. Багато побічних ефектів, один з яких утворення на шкірі неглибоких рубців.
Цю технологію замінили лазерна та Elos епіляція.

Лазерна епіляція
Основу лазерної епіляції становить дія світлових технологій. Процедура також ушкоджує волосяний фолікул (енергія світла проникає в глибину), але це вибіркове руйнування. Руйнується тільки та його частина, в якій міститься пігмент меланін. До фолікулу доходить менше енергії, тому що частина світла розсіюється. Цієї енергії вистачить прибрати волосся, якщо фолікул знаходиться на глибині не більше 2-3 мм. Якщо фолікул лежить більш глибоко, то волосся буде продовжувати рости, тому що доставляється енергії не достатньо, щоб його пошкодити. А що ж лежить в основі Elos епіляції?


Elos-епіляція

Електро-оптична синергія – так розшифровується Елос. Elos епіляція заснована на спільній роботі електричних і світлових технологій. Як діє: фолікул прогрівається під впливом невеликий світловий енергії. Потім прогріту область пропускається електричний струм, який пошкоджує фолікул. Струм здатний проникнути на велику глибину (5-6 мм) за рахунок прогрівання області. Таким чином, Elos епіляція являє собою золоту середину між світловою і електро епіляцією. Процедура менш ефективна, ніж електроепіляція, але результативніша, ніж лазер.

sinergiya_елос

Елос-епіляція поєднує електричний і оптичний вплив. Під час процедури під дією спалаху високочастотного імпульсу світла і струму руйнується фолікул волосся, що дає можливість забути про зростання небажаних волосся на довгі роки. На відміну від лазерної та фотоепіляції, елос-епіляція дозволяє видалити будь-який тип волосся, включаючи світле і сиве. Процедура елос-епіляції повністю руйнує фолікул, що скорочує можливість появи нового волосся в обробленій зоні до мінімуму.

І зараз все більше обирають саме такий спосіб позбавлення від небажаного волосся.

Світла шкіра
Чи можна за допомогою Elos-технології видалити світле волосся  чи епіляція використовується тільки для видалення темного волосся? Elos краще справляється з сивими, світлими і рудим волоссям. Руде волосся взагалі досить важко піддаються видаленню. Повністю видалити їх можна, але тільки потрібно більше процедур.

Як готуватися
Чи потрібна спеціальна підготовка? Волосся в області обробки не повинно бути занадто довгим (1-2 мм), тому що чим довше волосся, тим його важче видалити. Якщо волосся довге, то-використовується більше світла, а значить йде більшої шкоди на шкіру.Тож краще поголити ділянку за 2 дні до процедури. Область, яка піддається обробці, не повинна бути пошкоджена: на ній не допускаються ранки і порізи. Там, де є родимки, волосся також не видаляються: близько 1 см навколо родимки не обробляється, інакше можуть виникнути побічні ефекти.

Як проходить процес
 Перед тим як проводити Elos-процедуру, на область дії наноситься спеціальний гель. Завдяки цьому один сеанс триває від 10 хвилин в залежності від площі ділянки.

épilation-définitive

Після процедури

На оброблену частину наноситься регенеруючий засіб.
Відразу після процедури волосся не перестає рости. З цієї причини курс рекомендується починати за півроку до відкриття пляжного сезону. Просто волосся починає рости повільніше. Але в цьому теж є плюси: після декількох процедур голитися потрібно буде раз на тиждень. Волосся може перестати рости після другої процедури (30% випадків). В інших випадках продовжують рости рідкісні волосинки  на необробленій поверхні. Для позбавлення від них проводиться корекція -1 раз на півроку

Частота сеансів
Спочатку процедура проводяться раз на 3-4 тижні. Потім рідше – 1 раз на 3 місяці, потім раз у півроку. Повний курс включає в себе від 10 сеансів, після чого проводиться профілактична процедура 1 раз на 8 місяців.

125

Догляд
Вимоги по догляду за шкірою після епіляції:
1. В першу добу після процедури не мочити зону та обробляти  регенеруючим засобом, що порекомендує лікар

2. Перебування на сонці перші 10-15 днів потрібно обмежити.

3. Не можна відвідувати солярій перші 2 тижні.

4. Не рекомендується приймати гарячі ванни,душ (користуватися скрабом) в перші та останні дні процедури.

5. Не голитися бритвою 2 перших дні.

В будь-якому випадку, перед процедурою ви повинні проконсультуватись з косметологом,

так як ЕЛОС епіляція — максимально безпечний спосіб епіляції, але протипоказання все ж присутні:

  • Онкологічні захворювання
  • Системні захворювання
  • Вагітність
  • Кардіостимулятори
  • Імплантати в оброблюваній зоні
  • Порушення цілісності шкіри в оброблюваній зоні

У разі якщо даних протипоказань Ви не маєте і хочете забути про проблему небажаного волосся, запишіться на процедуру. В медичному центрі “Оксфорд Медікал Рівне”, що знаходиться на вул. С.Петлюри, 19, м.Рівне, Elos епіляція  проводиться лікарями косметологами з медичною освітою на сучасному апараті eStyle Syneron.

В Медцентрі діє запис на зручний для вас час, можна пройти процедуру і у вихідні дні, а консультація лікаря косметолога безкоштовна.

Запишіться вже зараз, і отримайте знижку 50% на першу процедуру.

(акція з 01.12 по 30.12 2016 року)

 

Медичний центр “Оксфорд Медікал Рівне”
м.Рівне, вул.С.Петлюри,19 (біля Лялькового театру)
тел.+380 (362) 40-40-50
моб.+38 (067) 840-40-50
http://rivne.oxford-med.com.ua

Час роботи:

пн.- пт.  з 9:00 до 20:00;

субота  з 9:00 до 17:00;

неділя  з 9:00 до 14:00.

(Ліц. АЕ ?638036 МОЗУ від 05.01.2015)