Дуже багато людей знайомі з болем у спині. Лікувальний масаж зменшує ці болі, тому що живлення м'язів поліпшується, і зв'язки стають більш еластичними. Цей масаж призначають при таких захворюваннях, як артрит, сколіоз, остеохондроз та інші захворювання хребта і суглобів.

 

В чому полягає дія масажу?

Під час лікувального масажу відбувається безпосередній вплив на рецептори, розташовані на поверхні людського тіла, і на більш глибокі структури (м'язи, судини, внутрішні органи). Правильно обрана техніка сприяє посиленню кровообігу і відтоку лімфи з внутрішніх органів і тканин, стимулює викид в кров біологічно активних речовин, що підвищують захисні сили організму. Залежно від виявленого захворювання, стадії його розвитку і ряду інших параметрів підбирається кратність процедур лікувального масажу . Нерідко вже після першого сеансу пацієнти відзначають поліпшення стану, але в більшості випадків все ж необхідна лікувальна процедура по курсовій системі, що дозволяє природним захисним силам організму включитися в роботу.


Показання та протипоказання.
Завдяки своєму комплексному впливу на організм, лікувальний масаж визнаний високоефективним методом відновної терапії. Як і при інших терапевтичних процедурах, при призначенні лікувального масажу обов'язково враховуються показання та протипоказання. 

Не рекомендується проводити лікувальний масаж на фоні загального тяжкого стану пацієнта, при загостренні хронічного захворювання, пошкодження шкірного покриву в зоні масажу.
Показання до використання такої процедури, більш широкі. Зокрема, нерідко лікувальний масаж рекомендується для відновлення функцій шкіри, поліпшення роботи потових і сальних залоз, посилення лімфовідтоку і нормалізації кровопостачання. Ці ефекти використовуються в косметології, спортивній і відновній медицині, неврології, загальній терапії.
Виявити показання та протипоказання може лише лікар, так само як і призначити область, вид масажу та кількість процедур.

А масаж без діагностики може зашкодити та призвести до загострення хвороби.

Методи лікувального масажу
Лікувальний масаж загальний (обширна зона впливу на всі органи і тканини)
і локальний (масажну дію на певну область тіла). У комплексі лікувального масажу використовуються всі прийоми класичної масажної техніки: погладжування, розтирання, розминання, вібрація та інші.Лікувальний масаж застосовується при захворюваннях органів дихання, травлення, порушення імунітету і обміну речовин, хворобах опорно-рухової і нервової систем, а також для усунення певних симптомів. Кратність процедур, тривалість масажу, схема масажу підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
Даний вид терапії успішно використовується фахівцями Медцентру Оксфорд Медікал Рівне. Тут ви можете прийти на консультацію до лікаря терапевта, невролога, для діагностики та призначення курсу процедур масажу.Сеанси проводяться за попереднім записом, в зручний для вас час, навіть у вихідні дні.


Запишіться на масаж в Медичний центр “Оксфорд Медікал Рівне” вже зараз:
м.Рівне, вул.С.Петлюри,19 (поруч з Ляльковим театром)
тел.+380 (362) 40-40-50
моб.+380 (67) 840-40-50
http://rivne.oxfordmed.com.ua
(Ліц. АЕ №638036 МОЗУ від 05.01.2015)